VDU Botanikos sodas

28
birželio, 2023

KONCERTAS

Pirmąjį vasaros mėnesį švęsti kviečiame su Dariumi  Žvirbliu ir Justu Terteliu. Laukia jaukus, ironiškas ir sarkastiškas dainuojamosios poezijos vakaras.

Pirmoje koncerto dalyje išgirsime Darių Žvirblį, kuris  žinomas kaip grupės ATIKA“ įkūrėjas.  Šį kartą kviečiame į akustinę kelionę po ypatingą muzikinį pasaulį. Atlikėjo dainose susipina melancholija, sarkazmas ir šviesa, išnyra keisti personažai ir atskleidžiamos unikalios patirtys. Koncerto metu skambės tiek senos, laiko patikrintos dainos, tiek nauji, dar niekur neviešinti, kūriniai.

Antroje dalyje scenoje išvysime Justą Tertelį – žmogų orkestrą. Jis ir aktorius, ir režisierius, ir dramaturgas. Šį kartą dalinsis savo muzikine kūryba.  Savo  dainomis ir teatrališku jų atlikimu, atlikėjas ragina į šiandieną žvelgti ironišku žvilgsniu.  Koncerto metu Justas atliks aktorines, scenines, užkulisines, socialines, asmenines ir viešas dainas iš debiutinio albumo „PraBudiMan“. Muzika ir tekstai išsiskiria žanrų bei temų įvairove, todėl Justo pasirodymai dinamiški ir kupini netikėtumų.

Laukia ironiškas, kasdienybę praskaidrinantis vakaras Botanikos sode. Tai puiki proga atrasti muzikinius talentus ir būti maloniai nustebintais ne tik gamtos grožio, bet ir Dariaus bei Justo kūrybos.

Durys atidaromos: 18:30 val.
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

BILIETUS PLATINA KAKAVA

Įvykių kalendorius