VDU Botanikos sodas

Šventinė programa vaikams

VDU Botanikos sodas kviečia švęsti gimtadienius ir išleistuves. Šventinę programą, kainas ir visą reikiamą informaciją rasite žemiau.

JAUNOJO MOKSLININKO GIMTADIENIS

Linksmų, netradicinių gimtadienių tikrai dar ilgai nepamirš nei pats jubiliatas, nei jo svečiai. Įvairūs bandymai, naujos žinios stebins net ir daug žinančius mažuosius mokslininkus. Jaunojo mokslininko gimtadienio trukmė – 2 val.: 1 val. trunka edukacinė gimtadienio programa, o likusį laiką susirinkusieji vaišinasi savo pačių atsineštomis vaišėmis ir gaiviaisiais gėrimais.

Gimtadienio šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 13 metų. Grupės dydis – iki 10 vaikų.

Jaunojo mokslininko gimtadienio kaina – 90,00 Eur. Registracija ir daugiau informacijos tel.: +370 610 49469;  el. p.: vesta.aleknaviciute@vdu.lt

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ – JAUNIEJI MOKSLININKAI (6–9 metų vaikams)

Tokių linksmų, netradicinių išleistuvių tikrai dar ilgai nepamirš visi į mokyklą keliauti besiruošiantys vaikai! Įvairūs bandymai ir eksperimentai, kuriuos atlieka patys išleistuvių dalyviai bei naujos žinios stebins net ir daug žinančius mažuosius mokslininkus. Putų magija, išsiskiriančios dujos bei švytintys, spalvoti tirpalai – džiugins ir tikrai sudomins visus botanikos sodo svečius. Visi vaikučiai ir jų tėveliai vėliau galės linksmai leisti laiką ir vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis VDU Botanikos sodo vaikų žaidimų aikštelėje įkurtoje poilsiavietėje.

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ – JAUNIEJI BOTANIKAI (10–13 metų vaikams)

Tai vienintelė ir išskirtinė tokio pobūdžio išleistuvių šventė. Grynas oras, žaluma, varžybų džiaugsmas, pažintis su be galo įdomiu ir paslaptingu botanikos mokslu. Šventės metu vaikai dalyvaus linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu sužinos įdomių faktų apie augalus. Orientacinės varžybos vyksta nepriklausomai nuo oro, todėl vaikams tai gali būti dar įdomiau! Varžybose vaikai ne tik išmoks įdomių faktų apie Botanikos sode augančius augalus, tačiau turės išmokti dirbti komandoje, įvertinti užduočių svarbą, orientuotis žemėlapyje. Pasibaigus varžyboms visi dalyviai apdovanojami Botanikos sodo įsteigtais prizais. Visi vaikučiai ir jų tėveliai vėliau galės linksmai leisti laiką ir vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis VDU Botanikos sodo vaikų žaidimų aikštelėje įkurtoje poilsiavietėje.

Esant pageidavimui, galite išsinuomoti palapinę ir kitose poilsiavietėse ir / arba už papildomą mokestį pratęsti viešnagės laiką.

Jaunųjų mokslininkų / botanikų išleistuvių šventės trukmė – 2 val.

Jaunųjų mokslininkų išleistuvių šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 9 metų.

Jaunųjų botanikų išleistuvių šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 10 iki 13 metų.

Grupės dydis – iki 25 vaikų (orientacinėse varžybose iki 30 vaikų).

Jaunųjų mokslininkų / botanikų išleistuvių šventės kaina  – 90,00 Eur.

Registracija ir daugiau informacijos tel.+370 610 49469,  el. p.: vesta.aleknaviciute@vdu.lt