VDU Botanikos sodas

Šventinė programa vaikams

VDU Botanikos sodas kviečia švęsti gimtadienius ir išleistuves. Šventinę programą, kainas ir visą reikiamą informaciją rasite žemiau.

JAUNOJO MOKSLININKO GIMTADIENIS

Linksmo, netradicinio gimtadienio tikrai dar ilgai nepamirš nei pats jubiliatas, nei jo svečiai. Įvairūs bandymai, spalvų pokyčiai, besiveržiančios putos, naujos žinios stebins net ir daug žinančius mažuosius mokslininkus. Į mokslininkų vaidmenį padės įsijausti ir tikra mokslininkų apranga, laboratoriniai prietaisai bei galimybė patiems atlikti eksperimentus.

Jaunojo mokslininko gimtadienio trukmė 2 val.: 1 val. trunka edukacinė gimtadienio programa, kurios metu dalyviai atlieka eksperimentus, o likusį laiką susirinkusieji vaišinasi savo pačių atsineštomis vaišėmis ir gaiviaisiais gėrimais pasirinktoje botanikos sodo erdvėje.

Galimos erdvės – edukacinė klasė, paukščių klasė (šiltuoju sezonu), vaikų žaidimų aikštelė (šiltuoju sezonu).

Esant pageidavimui, galite išsinuomoti palapinę ir kitose poilsiavietėse ir / arba už papildomą mokestį pratęsti viešnagės laiką.

Edukacinis sodas ir daržas

Beržų pievelė

Paukščių klasė

Gimtadienio šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 13 metų. Grupės dydis – apie 10 vaikų.

Jaunojo mokslininko gimtadienio kaina: po 10 Eur / vaikui;

– nuomojamos erdvės mokestis (nuomojamų erdvių sąrašą rasite čia: SKAITMENINIS KATALOGAS).

 

Registracija ir daugiau informacijos tel.: +370 610 49469;  el. p.: botanika@vdu.lt

 

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ – JAUNIEJI MOKSLININKAI (6–9 metų vaikams)

Tokių linksmų, netradicinių išleistuvių tikrai dar ilgai nepamirš visi į mokyklą keliauti besiruošiantys vaikai! Įvairūs bandymai ir eksperimentai, kuriuos atlieka patys išleistuvių dalyviai bei naujos žinios stebins net ir daug žinančius mažuosius mokslininkus. Putų magija, išsiskiriančios dujos bei švytintys, spalvoti tirpalai – džiugins ir tikrai sudomins visus botanikos sodo svečius. Visi vaikučiai ir jų tėveliai vėliau galės linksmai leisti laiką ir vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis VDU Botanikos sodo vaikų žaidimų aikštelėje įkurtoje poilsiavietėje.

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ – JAUNIEJI BOTANIKAI (10–13 metų vaikams)

Tai vienintelė ir išskirtinė tokio pobūdžio išleistuvių šventė. Grynas oras, žaluma, varžybų džiaugsmas, pažintis su be galo įdomiu ir paslaptingu botanikos mokslu. Šventės metu vaikai dalyvaus linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu sužinos įdomių faktų apie augalus. Orientacinės varžybos vyksta nepriklausomai nuo oro, todėl vaikams tai gali būti dar įdomiau! Varžybose vaikai ne tik išmoks įdomių faktų apie Botanikos sode augančius augalus, tačiau turės išmokti dirbti komandoje, įvertinti užduočių svarbą, orientuotis žemėlapyje. Pasibaigus varžyboms visi dalyviai apdovanojami Botanikos sodo įsteigtais prizais. Visi vaikučiai ir jų tėveliai vėliau galės linksmai leisti laiką ir vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis VDU Botanikos sodo vaikų žaidimų aikštelėje įkurtoje poilsiavietėje.

Esant pageidavimui, galite išsinuomoti palapinę ir kitose poilsiavietėse ir / arba už papildomą mokestį pratęsti viešnagės laiką.

Jaunųjų mokslininkų / botanikų išleistuvių šventės trukmė – 2 val.

Jaunųjų mokslininkų išleistuvių šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 9 metų.

Jaunųjų botanikų išleistuvių šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 10 iki 13 metų.

Grupės dydis – iki 25 vaikų (orientacinėse varžybose iki 30 vaikų).

Jaunųjų mokslininkų / botanikų išleistuvių šventės kaina 1 dalyviui – 10 Eur. 

Orientavimosi varžybų kaina 1 dalyviui – 5 Eur.

Registracija ir daugiau informacijos tel.+370 610 49469,  el. p.: botanika@vdu.lt