Debesų ir kvapų edukacijos (ikimokyklinukai–4 kl.)

VDU Botanikos sodas Kaune kviečia į riboto skaičiaus debesų ir kvapų edukacijas knygos DANGUS VIRŠ EŽIUKO VAIKYSTĖS motyvais. Edukacijos metu žaismingai skaitysime knygos ištraukas, stebėsime įvairiausius gyvūnus primenančius debesis, į pasakų pasaulį nersime uostydami įvairiausius miško kvapus. Kiekvienas edukacijos dalyvis pasigamins knygos skirtuką ir gaus knygą „Dangus virš Ežiuko vaikystės“ su autorės autografu.

Po edukacijos vaikučiai su savo lydinčiais asmenimis – auklėtojomis – turės galimybę pasivaikščioti VDU Botanikos sode, pasigrožėti nuostabiai žydinčiais augalais ir papiknikauti (papildomai neapmokestinama).

„Dangus virš Ežiuko vaikystės“ – pasakojimas apie Ežiuką, kuris savo vienatvės akimirką randa draugų… debesyse! Debesiniai triušiai ir voverytė, erelis ir vėžys, mistinis padarėlis Cimbutis ir kiti personažai leidžia Ežiukui nusiraminti ir nusišypsoti. Pagal šią knygą Kauno valstybinis lėlių teatras pastatė spektaklį „Ežiukas ir debesėliai“.

Kaina (įskaičius knygą) – 10 Eur vienam asmeniui.

Informacija apie edukacijas ir registracija: +370 610 49469, el. p. botanika@vdu.lt