VDU Botanikos sodas

28
liepos

Koncertas

Nepakartojamas vakaras po vasaros dangumi, VDU Botanikos sode Kaune, kartu su Lietuvos balso 10 sezono nugalėtoju Anyanya.

Gimęs Nigerijoje, tačiau visa gyvenimą Ukrainoje gyvenęs atlikėjas, dėl karo buvo priverstas bėgti į Lietuvą. Ši šalis tapo pirmoji, kurioje po visų išgyvenimų jis savo ramybę ir drąsą ir vėl atrado muzikoje.  Jo atsidavimą scenai ir klausytojams, Lietuvos balso projekto metu pamatė ir pajautė visa Lietuva. Jo vokalu žavėjosi didžiausi muzikos profesionalai, o didžiulė meilė tam, ką jis daro scenoje palietė visus, jį išrinkusius geriausiu šių metų balsu šalyje.

Anyanya atliekami kūriniai scenoje paliečia kiekvieną klausytoją. Jo pasirodymai, sugriauna visus įsitikimus ir įrodo, kad muzikos negali riboti nei sienos, nei kultūra, nei kalba. Liepos 28 dieną, 19 valandą, jis scenoje ir vėl susitiks su visais, norinčiais pasidalinti meile muzikai. Išskirtinis atlikėjo vokalas, gyvo garso grupė, kviestinės žvaigždės, negirdėtos premjeros ir žymiausi pasaulio kūriniai, kurie net pasibaigus vakarui dar ilgai skambės kiekvieno klausytojo lūpose – nepaprastas vakaras, kurį kartu su draugais sukurs talentingas ir visos Lietuvos jau pamiltas atlikėjas Anyanya.

BILIETUS PLATINA MEDUSA.LT

Įvykių kalendorius