VDU Botanikos sodas

12
liepos

Koncertas

“Dabar yra tobulas laikas trumpam pamiršti sunkumus ir atsipalaiduoti, leisti sau suprasti savo aplinką ir jausmus” – patyriminių koncertų metu kviečia atlikėja.
Kaip tapti karaliumi savo paties gyvenime? Atsakymo į šį klausimą ieškosime kartu su Jurga Šeduikyte koncerto VDU Botanikos sode metu. Susipažinsime su vienas kito bei savo pačių emocijomis. Mokysimės stebėti ir atrasti bei sąmoningai atradimus naudoti kelyje savo unikalios asmeninės laimės link.
„Man gyvenimas yra muzika, o ypač muzika kurioje telpa ir kitos meno formos, lygiai taip pat pilnos spalvų bei harmonijos, kurios mes visi ieškome. Mums svarbi kompozicija, kaip mes susidėliosime savo gyvenimą ir kokiu keliu eisime: ar apsivertę tarp dėžių, ar apsitvarkę sau būdinga tvarka. Kiekvienas iš mūsų turi susirasti savo stilių gyvenime, kaip mes kursime savo gyvenimo muziką ir kaip mes tapysime savo gyvenimo paveikslą.“ – savo filosofija dalinasi Jurga.
Patyriminių pasirodymų metu žiūrovai yra įtraukiami aktyviai dalyvauti ir pasinerti į emocijų bei jausmų pasaulį. Koncertų metu atrandame ir dar geriau pažįstame savo vidinį pasaulį.
„Technika nesvarbu – svarbu džiaugsmas, kuriame gimsta kūryba“ – sako pati Jurga.
Kartu su Jurga scenoje pasirodys ir muzikos profesionalas Kęstutis Pavalkis!
Turime kiekvienam paruošę po karūną. Tikime, kad po koncerto išeisite karūnavęsi savo gyvenimo Karaliais ir Karalienėmis.
Kada? Liepos 12 d. 19:00 val.
Kur? VDU Botanikos sodas
Bilietai? https://bit.ly/Jurga_Seduikyte

Įvykių kalendorius