Išleistuvių šventė

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ – JAUNIEJI MOKSLININKAI (6-9 metų vaikams)

Tokių linksmų, netradicinių išleistuvių tikrai dar ilgai nepamirš visi į mokyklą keliauti besiruošiantys vaikai! Įvairūs bandymai ir eksperimentai, kuriuos atlieka patys išleistuvių dalyviai bei naujos žinios stebins net ir daug žinančius mažuosius mokslininkus. Putų magija, išsiskiriančios dujos bei švytintys, spalvoti tirpalai – džiugins ir tikrai sudomins visus botanikos sodo svečius. Visi vaikučiai ir jų tėveliai vėliau gales linksmai leisti laiką ir vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis VDU Kauno botanikos sodo vaikų žaidimų aikštelėje įkurtoje poilsiavietėje.

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ – JAUNIEJI BOTANIKAI (10-13 metų vaikams)

Tai vienintelė ir išskirtinė tokio pobūdžio išleistuvių šventė. Grynas oras, žaluma, varžybų džiaugsmas, pažintis su be galo įdomiu ir paslaptingu botanikos mokslu. Šventės metu vaikai dalyvaus linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu sužinos įdomių faktų apie augalus. Orientacinės varžybos vyksta nepriklausomai nuo oro, todėl vaikams tai gali būti dar įdomiau! Varžybose vaikai ne tik išmoks įdomių faktų apie botanikos sode augančius augalus, tačiau turės išmokti dirbti komandoje, įvertinti užduočių svarbą, orientuotis žemėlapyje. Pasibaigus varžyboms visi dalyviai apdovanojami botanikos sodo įsteigtais prizais. Visi vaikučiai ir jų tėveliai vėliau gales linksmai leisti laiką ir vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis VDU Kauno botanikos sodo vaikų žaidimų aikštelėje įkurtoje poilsiavietėje.

Esant pageidavimui, galite išsinuomoti palapinę ir kitose poilsiavėtese ir/arba už papildomą mokestį pratęsti viešnagės laiką.

Jaunųjų mokslininkų/botanikų išleistuvių šventės trukmė – 2 val.

Jaunųjų mokslininkų išleistuvių šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 9 metų.

Jaunųjų botanikų išleistuvių šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 10 iki 13 metų.

Grupės dydis – iki 25 vaikų (orientacinėse varžybose iki 30 vaikų).

Jaunųjų mokslininkų/botanikų išleistuvių šventės kaina  – 70,00 Eur.

Registracija ir daugiau informacijos tel. +370 602 10565,  el. p. gertruda.stuopyte@vdu.lt

IMG_0450