VDU Botanikos sodas

10
rugsėjo, 2022

Koncertas

GJAN drauge su savo muzikantų grupe rugsėjo 10 d., nuo 19 val. rengia solinį koncertą Kaune, VDU Botanikos sode, „Hoptrans“ arenoje.
„Mūsų naujoje dainoje „Leidžiu sau viską“ yra žodžiai „Mano vardas Greta, aš gimiau Kaune“. Daugelis nustemba, bet tai tikra tiesa – Kaunas mano gimtasis miestas. O su gimta vieta visada susiję nemažai sentimentų“, – sako Greta Jančytė, išgarsėjusi GJan pseudonimu.
„Mane džiugina soliniai koncertai. Juose dažniausiai lankosi ištikimiausi klausytojai. Dainuodami drauge jie kuria bendrą pasirodymą. Nuo to jausmo man per kūną bėga šiurpuliukai“, – tęsia GJan.
GJan muzikos sensacija tapo paauglystėje, kai „Youtube“ pasirodė jos pirmieji kūriniai „Tattoo“ ir „Not Afraid“. Milijonai peržiūrų ir komplimentai iš viso pasaulio tuo metu Lietuvoje buvo dar nepatirtas fenomenas. Iš pradžių dainavusi angliškai, vėliau dainininkė priėmė sprendimą dainas kurti gimtąja kalba. Pirmoji GJan lietuviška daina „Paskui tave“ surinko milijonus peržiūrų ir buvo nominuota metų daina. Vėliau pasirodė sėkmingi kūriniai: „Melagė“, „Karaliai“, „Neleisk man užmigt“. 2019-aisiais pasirodžiusi daina „Ruduo“ tapo pačiu ryškiausiu ir klausomiausiu metų muzikos kūriniu – vienu didžiausių GJan hitų.

Įvykių kalendorius