VDU Botanikos sodas

09
gegužės, 2018

Tarptautinė konferencija „Žmogaus ir gamtos sauga“

Vytauto Didžiojo universitetas, Aleksandro Stulginskio universitetas ir Lietuvos mokslų akademija kviečia į 24-tąją tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Žmogaus ir gamtos sauga“, kuri vyks 2018 m. gegužės 9-11 dienomis.

Kasmetinė konferencija organizuojama pažymint pasaulines Sveikatos, Aplinkos apsaugos bei Darbuotojų saugos ir sveikatos dienas, o 2018 m. renginyje bus paminėtas ir VDU Botanikos sodo 95-metis.

Konferencijos tikslas – tarpusavyje susietų žmogaus saugos ir sveikatos, technologijų vystymo bei gamtos apsaugos tyrimų rezultatų skelbimas, sudarant galimybę mokslininkams ir kitiems (ypač jauniesiems tyrėjams) skleisti rezultatus ne tik tarp mokslininkų ir studentų, bet ir tarp ūkininkų, žemės ir miškų ūkio ar kitų sričių specialistų, populiarinti žmonių saugos bei gamtos apsaugos nuostatas.

 

Gegužės 9 d. vyksiantis konferencijos 1 seminaras bus skirtas pažymėti VDU botanikos sodo 95-metį.

Seminaro tema: Mokslo žinių sklaida apie vaistinių augalų tyrimus ir racionalų panaudojimą.

Seminaras vyks VDU Botanikos sodo Vaistinių ir prieskoninių augalų kolekcijų sektoriuje, Vilties g. 6A, Kaune. Seminaro vadovai: prof. dr. Ona Ragažinskienė, prof. dr. Nijolė Savickienė.

 

Seminaro temos:

 

Įvykių kalendorius