Apie dėdės Gedo elfų kaimelį

Sveiki atvykę į magišką elfų kaimelį! Džiaugiamės Jus sveikindami ir linkime nerti į nepaprastą fantazijų pasaulį, kuriam duris atveria Gediminas Visockis, arba paprasčiau – DĖDĖ GEDAS. Tai į jį kreipėsi mažieji elfukai ir paprašė sukurti jiems namelius. O dėdė Gedas mielai sutiko! Ir kaip galėtų būti kitaip? Juk šie mažieji gyventojai yra tokie skirtingi ir tokie įdomūs – vieni vakarais keliauja į Botanikos sodo tulpyną pasigėrėti nuostabiaisiais žiedais, kiti mažomis kojelėmis tipena maumedžių giraitėje, treti mėgsta pasėdėti ant Aukštosios Fredos dvaro tiltuko ir stebėti tvenkiniuose nardančias žuvis. Atėjus žiemai, elfukai skuba rūpintis vaikučių dovanėlėmis: kartu su Kalėdų seneliu apdovanoja visus geruosius mažylius.

Daug nekalbėdami, kviečiame būti akyliems – senuose kelmuose ar medžių pašaknėse rasite kruopščiai įrengtus nameliukus. Kiekvienas jų yra savitas, sukurtas iš gamtinių medžiagų. Esame tikri, kad namelių paieškos taps smagus užsiėmimas ne tik vaikams, o  šalia kitais QR kodais pasakojamos istorijos žadins fantaziją.

Ir dar… Labai prašome būti pagarbiems šio kaimelio gyventojams – saugoti jų turtą: nelaužyti ir nedraskyti gražiųjų nameliukų. Nuoširdžiai Jums dėkojame ir linkime nepaprastų potyrių mažųjų elfukų kaimelyje.