VDU Botanikos sodas

29
liepos

Pažaislio muzikos festivalis. MARTYNAS LEVICKIS: SOLO

Kol dauguma akordeonininką Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio.

Rečitalis – ne toks jau dažnas reiškinys M. Levickio repertuare. Pirmiausiai todėl, kad ši koncerto forma – tikras iššūkis atlikėjui. Ji reikalauja ilgo ir nelengvo pasiruošimo, ypatingo detalumo ir kruopštaus darbo, siekiant prikaustyti publikos dėmesį. Taigi priešaky – intymus, grakštus ir jautrus pasirodymas, kuriame skambės klasikinės muzikos ir šiuolaikinių akordeono kūrinių interpretacijos.

„Akordeonas – tai vis dar vietos po saule ieškantis instrumentas, todėl man kaskart krenta didžiulė atsakomybė pristatyti gražiausias jo puses ir parodyti dar neatrastąsias.“ – sako M. Levickis. O koncerto programoje klausytojų laukia puokštė klasikinės muzikos kūrinių bei paties atlikėjo aranžuotos lietuvių liaudies dainos.

Atlikėjai

MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas)

 

Programoje
Philip Glass, Johann Sebastian Bach, Franck Angelis, Isaac Albéniz, Pancrace Royer, Yann Tiersen, Ástor Piazzolla, Gioachino Rossini, Johann Strauss II, Martyno Levickio lietuvių liaudies dainų aranžuotės

Bilietai: https://bit.ly/3foHcIQ

Įvykių kalendorius