VDU Botanikos sodas

13
liepos

Kvapų naktis 2018

BILIETUS PLATINA BILIETAI.LT ⇒

 

Liepos 13 d., penktadienį, nuo 17 val. į VDU Botanikos sodą Kaune pakvies tradicinis, tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos sutraukiantis renginys „Kvapų naktis 2018“.

Renginio programoje – įkvepianti pažintis su įvairiausių formų, skonių, aromatų ir savybių augalų pasauliu.

Šiemet „Kvapų naktyje“ lankytojų lauks nemokamos ekskursijos parko teritorijoje, meninės kompozicijos, dainuojamosios poezijos vakaras rožyne, informatyvios ir vertingos paskaitos dvaro paviljone, degustacijos, Lietuvos Zoologijos sodo programa, mažųjų karalaičių programa, pažintis su alpakomis, arkliukais ir arboristų parodomuoju medžių genėjimu, galimybė pagroti lauko muzikos instrumentais.

Mokslo kiemelyje į pažintinę kelionę kvies mūsų profesionalai, pristatysiantys išskirtinius uoginius augalus, galėsite sudalyvauti konkurse ir atpažinti aromatinius augalus bei jų kvapus, susipažinti su mūsų partnerių ir svečių stendais.

Kvapų ir skonių kiemelyje įsikurs „Kūrybos podiumas“ – nuo dizainerių darbų, iki papuošalų gaminimo dirbtuvių, šalia klegės amatininkų kiemelis.

Šventę vainikuos nakties programa: lietuviškų sutartinių motyvais improvizuos „ETNO JAZZ“, į šviesų ir muzikos šokį kvies VDU styginių instrumentų kvartetas su romantiška klasikos programa „Nakties muzika“.

BILIETUS PLATINA BILIETAI.LT ⇒

 

Įvykių kalendorius