VDU Botanikos sodas

30
rugsėjo, 2017

Kauno komiksų rezidencija: paroda ir koncertas

Rugsėjo 30 d. VDU Botanikos sodas duris atvers unikaliam projektui: Aukštosios Fredos dvaro erdvės taps komiksų rezidencija. Kviečiame atvykti į renginį, kuris sujungs komiksų štrichus su gyvai atliekamos muzikos garsais.

Kauno komiksų rezidencijos kvietimu rugsėjo mėnesį Kaune gyvena ir kuria menininkė Sheree Domingo iš Berlyno (Vokietija). Rezidencijos metu Sheree Domingo dirba prie autobiografinio romano, kuria istoriją, įkvėptą gyvenimo Kaune, bei kartu su menininkais Ieva Gvazdaityte, Tadu Bujanausku, Inga Navickaite ir Ona Kvašyte planuoja dviejų dienų projektą, kurio rezultatas bus riboto tiražo leidinys.

Rugsėjo 30 d. 18 val. VDU Botanikos sode Sheree Domingo surengs savo darbų parodą, kurioje bus pristatytas ir projektas kartu su Lietuvos menininkais.

Po parodos atidarymo Sheree Domingo skaitys Kaune sukurtų komiksų ištraukas. Kartu su ja gyvai gros specialiai renginiui iš Miuncheno atvykstantis kolektyvas AUUNAN. Vakarą užbaigs elekroninės muzikos kūrėjas iš Berlyno Florianas Kochas aka Broshuda. Daugiau kviečiame skaityti čia

Įvykių kalendorius