VDU Botanikos sodas

12
liepos, 2024

BOTANINĖS NAKTYS

LIEPOS 12 d. – KVAPŲ NAKTIS

Šokantys muzikiniai fontanai. Šviesos instaliacijos. Lazerių šou.

KAUNO MUZIKINIO TEATRO atlikėjų autorinis koncertas.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sodo veidu tapusi „Kvapų naktis“ išaugo į visos savaitės renginį „Botaninės naktys“: liepos 12 d., penktadienį, laukia tradicinė ir kartu nauja KVAPŲ NAKTIES/2024 šventė, kurios metu dieną laukia paskaitos, degustacijos, pristatymai, edukacijos, seminarai ir kitos veiklos visai šeimai, į naktį palydės madų šou, šokių pamokos ir specialiai KVAPŲ NAKČIAI sukurtas Kauno muzikinio teatro atlikėjų pasirodymas.

O sutemus,  nuo 22 val. iki pat 1 val. nakties, sodo parką, gėlynus, tvenkinius ir oranžeriją užlies magija, kurią kurs šviesų instaliacijos, šokantys muzikiniai fontanai ir lazerių šou. Nepamirštamus botaninius pasivaikščiojimus žada įspūdinga vizualinė programos dalis: parko tvenkiniuose bus sumontuota beveik 100 įvairių vandens fontanų, kurie, apšviesti galingų spalvotų prožektorių ir lazerių, „šoks“ pagal skirtingų žanrų muziką. Čia pat įrengtuose dviejuose dideliuose vandens ekranuose skleisis tos dienos temai dedikuoti žiedai ir vaizdai.

Iš viso parko teritorijoje bus įrengta net apie 20 skirtingų instaliacijų, tarp kurių – miško atmosferą kurianti Stebuklų giraitė, nežemiškas Lazerių miškas, pažintinis Planetariumas ar asmenukių besiprašantis Tunelis.

 

Liepos 12 d. KVAPŲ NAKTIES programa prasidės 15 val. ir tęsis iki 1 val. nakties.

 

VDU Botanikos sodo adresas: Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas

KVAPŲ NAKTIES BILIETAS

 

 

 

Įvykių kalendorius