VDU Botanikos sodas

19
balandžio

Sodo salą papuošė pavasariu dvelkiančios floristinės kompozicijos

VDU Botanikos sodo saloje įrengtus „langus į gamtą“ papuošė pavasariškos floristinės kompozicijos: tai besitęsiančios partnerystės su Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru projektas, kurį šįkart atliko per Užimtumo tarnybą Floristo modulinę profesinio mokymo programą pasirinkusios merginos.

Darbams vadovavusi mokytoja Jolita Jaciunskienė sako, kad puošiant VDU Botanikos sodo erdves užduotį lėmė pats formatas – rėmas-fotosesijos langas.

„Todėl darbai visų pirma turėjo būti dekoratyvūs iš abiejų pusių – kad žmogus galėtų nusifotografuoti priėjęs tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Pasirinkome temą „Pavasario dvelksmas“, tad ją kūrėme ir spalvomis, ir naudojamomis medžiagomis, kad atspindėtume esamą metų laiką ir jo nuotaiką. Beje, didžioji dalis darbams panaudotos floristinės medžiagos buvo surinkta čia, Botanikos sode,“ – pasakoja J. Jaciunskienė.

Iš viso buvo sukurti 8 darbai, prie kurių dirbo keliolika autorių.

 

Pasigrožėti floristinėmis kompozicijomis VDU Botanikos sodo saloje ir įsiamžinti augaliniais motyvais dekoruotame „fotorėmelyje“ galite kasdien – sodo lankymo darbo laiką rasite šioje nuorodoje.

2021 04 19