VDU Botanikos sodas

13
spalio, 2021

Prie rudeninių darbų sode jungiasi talkininkai

Visą spalio mėnesį VDU Botanikos sode tęsiasi savanorystės akcija: padirbėti ir praleisti laiką padedant tvarkytis rudeniniuose sodo darbuose atvyksta įvairios draugų, bendradarbių, kaimynų, studentų ir moksleivių grupės.

Vieni jų – iš Kauno ir Vilniaus susirinkę „Western Union Processing Lithuania“ darbuotojai, skyrę savo penktadienį talkai ir pasidaliję įspūdžiais.

 

„Talka buvo puikiai suorganizuota Botanikos sodo darbuotojų: mus padalijo į tris grupes, kurios prisidėjo prie įvairių darbų – nuo augalų tvarkymo iki dirvos paruošimo.

Sodo specialistai šiltai bendravo, suteikė daug patarimų apie augalų sodinimą ir priežiūrą, pasakojo apie gėles ir medžius, vaišino žolelių arbata ir neįprastais vaisiais, darbų pabaigoje pravedė ekskursiją po sodą.

Talkininkas Kristofas sakė: „Tai buvo puiki galimybė pakeisti darbą biure, prie kompiuterio, į judesį gamtoje, kvėpuojant grynu oru, bendraujant su kolegomis visai kitoje aplinkoje, susipažįstant su sodo darbuotojais ir patiriant jų šiltą priėmimą“.

„Buvo ne galo graži diena! Sužavėjo VDU Botanikos sodas, jo darbuotojai ir tai, kaip mano kolegos smalsiai domėjosi augalais, jų priežiūra, sodo istorija. Nuostabi žolelių arbata, nuostabūs pokalbiai ir daug juoko!“ – įspūdžiais dalijosi savanorė Justina.

„Gera ne tik padirbėti ore, bet ir matyti kolegas tokią gražią dieną pagaliau susitinkant gyvai, gamtoje. Tai buvo ne tik puiki savanorystės akcija, bet ir puiki komandą sujungianti išvyka,“ – po talkos sakė savanorė Aistė.

 

Norite talkomis prie rudeninio sodo gražinimo prisidėti ir jūs? Laukiame!

Talkų koordinatorės kontaktas: jolanta.serniene@vdu.lt, +370 610 49469

2021 10 13