VDU Botanikos sodas

11
birželio, 2021

Aplankykite mokytojų tapybos darbų parodą oranžerijoje

„Botanikos sodas draugauja ir bendradarbiauja su daug ir įvairių ugdymo įstaigų bei organizacijų. Tad iš tų partnerysčių yra gimęs ne vienas įsimintinas ir įdomus projektas. Tačiau tokio dar neturėjome: kad vienos mokyklos įvairių disciplinų mokytojai tapytų botanikos sode ir surengtų savo darbų parodą,“ – sveikindama oranžerijoje susirinkusias Kauno raj. Garliavos Jonučių progimnazijos mokytojas jų darbų parodos atidaryme kalbėjo VDU Botanikos sodo Edukacijos ir paslaugų skyriaus vadovė Kristina Mulevičienė.

 

Idėja pakviesti kolegas į pavasario žiedais užpiltą Botanikos sodą kilo dailės mokytojai Aušrai Urbikienei. Kaip sakė ji pati, atidarydama savo ir kolegių parodą: „ Po nuotolinių pamokų ir visus išvarginusios socialinės distancijos, galimybė pabūti bundančioje Botanikos sodo gamtoje, sugerti pavasario grožį, atspindėti senus medžius, dvaro tvenkinius ir spalvingus gėlynus savo darbuose, buvo didžiulis malonumas kiekvienai iš mūsų. Tad išties kūrybinės plenero akimirkos suteikė daug gerų emocijų, kurios tikriausiai ir atsispindėjo gaiviuose, spalvinguose mūsų darbuose. Kiekviena tapėme taip, kaip jautėme – todėl ir kiekvienas darbas unikalus, atspindintis autorių braižą“.

 

Iš viso šiame improvizuotame plenere, pavadintame „Seno dvaro takais“, dalyvavo 12 mokytojų: jų darbus kviečiame apžiūrėti visą vasarą, apsilankius VDU Botanikos sodo oranžerijoje.

2021 06 11