balandžio

„Lietuvos gamtininko“ konkursas

Penktadienį, balandžio 29 d. VDU Kauno botanikos sode nuo pat ryto šurmuliavo jaunieji gamtos mylėtojai. Čia vyko Respublikinio mokinių gebėjimų konkurso „Lietuvos gamtininkas“ antrasis etapas skirtas 5-8 klasių mokiniams.

Gausiai į konkursą susirinkusius dalyvius pasveikino VDU Kauno botanikos sodo direktorius dr. Nerijus Jurkonis bei LMNŠC gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis.

Gamtininkams teko išspręsti painias botanikos sodo darbuotojų paruoštas orientacines užduotis. Pažinti botanikos sodo parką, gėlynus ir suspėti išspręsti visus galvosūkius.

Sveikiname Algirdą Černių iš Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos teisingiausiai išsprendusį užduotis ir laimėjusį pirmąją vietą!