Fotodrobių parodos „PRAKALBINTI AUGALAI“ atidarymas

Gėliškai kūrybinis duetas – Ramunė Kerdokaitė ir Rūta Lenkauskienė, kviečia visus, besidominčius augalų ir žmonių bendryste, į susitikimą „Pažink save Botanikos sode“.

Pasaulinės žemės dienos proga, kovo 22 d., trečiadienį, 14:00 val., Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sode atidaroma Ramunės Kerdokaitės fotodrobių paroda „PRAKALBINTI AUGALAI“ ir pristatoma Rūtos Lenkauskienės knyga bei afirmacinės kortos „PAŽINK SAVE“. Kviečiame „Pažinti save botanikos sode“!

Kūrybinį duetą – Ramunę ir Rūtą – prieš kelerius metus suvedė augalijos pasaulio paslaptys. Domėjimasis augalais, jų stebėjimas ir fotografavimas pagimdė bendrą projektą – fotodrobių parodą „PRAKALBINTI AUGALAI“, kurios autorė Ramunė Kerdokaitė. Pagal britų gydytojo homeopato dr. E. Bacho žiedų terapijos sistemą, kurios akiratyje – augalų pumpurai ir žiedai, gvildentas projektas po metų įgavo dar kitą pavidalą – buvo išleista knyga ir afirmacinės kortos „PAŽINK SAVE“.

Kaip teigia leidinio autorė ir dr. E. Bacho praktikė Lietuvoje R. Lenkauskienė: „Šios afirmacinės kortos – tai lyg pasivaikščiojimas po žydinčius sodus ir pievas. Kiekvienas augalas, pavaizduotas ant kortų, atspindi tam tikrą žmogaus emocinę būseną dr. E. Bacho sukurtoje savipagalbos sistemoje.“ Neatsiejama afirmacinių kortų palydovė – knyga „Pažink save“, nagrinėjanti dr. E. Bacho žiedų sistemos filosofiją ir padedanti suprasti afirmacines kortas ir kokią naudą mums gali suteikti augalai, jei tik juos įsileidžiame į savo gyvenimą.