spalio

Rudens šventė PAKALNUTĖS UOGA 2018

Tradicinė VDU Botanikos sodo rudens mugė „Pakalnutės uoga“ išaugo į RUDENS ŠVENTĘ!

Spalio 5-6-7 dienomis jubiliejinėje, 20-tojoje, „Pakalnutės uogoje“ lauks jūsų pamėgtos medelynų ir apželdintojų ekspozicijos, tautodailės dirbiniai, ekologiški ūkininkų produktai, VDU Botanikos sodo medelyno dekoratyviųjų medžių ir krūmų išpardavimas, sodinukai: vaiskrūmiai bei dekoratyvieji augalai.

Šventę kurs plati ir „skani“ rudens gėrybių įkvėpta programa: nuo vertingos informacijos kupinų profesionalų paskaitų, iki ant laužo burbuliuojančių skanėstų, degustacijų, vietoje spaudžiamų sulčių ir muzikos koncertų.

Ačiū Pyplių ūkiui už padovanotus moliūgus, iš kurių Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centro studentai ir dėstytojai sukurs šventei skirtas dekoracijas!

Ateikite, bus linksma ir gardu!

Įvykių kalendorius