VDU Botanikos sodas

sausio

Botanikos sodą įvertino pramogautojai ant ledo

Sausio 9 d. VDU Kauno botanikos sodas laukė pramogautojų – galimybę čiuožinėti ant užšalusių Botanikos sodo tvenkinių įvertino tiek mažieji čiuožėjai, tiek suaugausieji.

„Šią mintį brandinome ne vienerius metus, o šiemet įgyvendiname – tegul visa VDU bendruomenė pasidžiaugia šia smagia žiemiška pramoga. Tiesa, Kaune ne vienoje vietoje galima čiuožinėti ant ledo, tačiau Botanikos sode siūloma čiuožti ne ant išpilto ledo, o ant užšalusių Jozefo Godlevskio inicialų formos tvenkinių“, – pasakojo nemokamą pramogą sumaniusios AJMD MODUSAS narys Vaidas Galinis. Čiuožti ant ledo kviesta ne tik pačiūžomis – pramogautojų laukė rogės, kuriose susėdusieji buvo sukami specialia svirtimi ratu. Puikią nuotaiką kūrė Kauno žiemos sporto mokyklos BALTŲ AINIAI nariai. Jie mokė ne tik čiuožti, bet ir žaisti ledo ritulį! Į VDU Kauno botanikos sode būriavosi linksmai nusiteikę tiek mažieji, tiek suaugę čiuožėjai. Jie atkeliavo nešini iškylų krepšiais: užkandžiavo, termosuose garavo arbata.

Saulei leidžiantis ypatingą nuotaiką kūrė specialus apšvietimas, muzika, sušalusius šildė laužas, šalia čiuožyklos buvo galima įsigyti karštųjų gėrimų.

Daugiau apie pramogas įvairiose miesto erdvėse rašo „Kauno diena“.

Kitos aktualijos